Начальний центр  «ДП-Тест» здійснює навчання та підготовку до сертифікації фахівців з неруйнівного контрПолітика якостіолю відповідно до стандартів ДСТУ EN ISO 9712 "Неруйнівний контроль. Кваліфікація та сертифікація персоналу неруйнівного контролю" (1, 2 кваліфікаційні рівні) та ДСТУ EN 4179 "Аерокосмічна серія. Кваліфікація і атестація персоналу для неруйнівного контролю" (рівень 1, 2) на базі сучасного обладнання за участю кваліфікованих викладачів, сертифікованих на 2 та 3 кваліфікаційні рівні.

Компетентність навчального центру

Навчальний центр "ДП-Тест" визнаний Органом з сертифікації персоналу "Євро Стандарт Сертифікація НК" (сертифікат про визнання від 01.02.2016 р.), Центром сертифікації при Українському товаристві неруйнівного контролю та технічної діагностики (сертифікат компетентності № УЦ016/17 від 10.04.2017 р.).

Технічна компетентність НЦ визначається документами системи якості, відповідністю вимогам ISO/TR 25108 "Non-destructive testing - Guidelines for NDT personnel training organizations", ДСТУ EN ISO 9712 "Неруйнівний контроль. Кваліфікація та сертифікація персоналу неруйнівного контролю", ДСТУ EN 4179 "Аерокосмічна серія. Кваліфікація і атестація персоналу для неруйнівного контролю" та іншими нормативними документами у галузі неруйнівного контролю. Зміст програм спеціальної підготовки фахівців відповідає вимогам ISO/TR 25107 "Non-destructive testing - Guidelines for NDT training syllabuses", а також ANDTBF/06 і передбачають теоретичне та практичне навчання.

Оснащення

У навчальному центрі «ДП-Тест» є власна база нормативної документації (міжнародних, європейських і національних стандартів) з загальних питань неруйнівного контролю, а також ультразвукового, вихрострумового, магнітного, візуального, капілярного, радіаційного контролю. Центр в достатній кількості володіє актуальною навчальною та довідковою літературою українською, англійською та російською мовами.

Центр володіє сучасним дефектоскопічним та вимірювальним обладнанням, яке використовується при проведенні навчання, а також багатим парком навчальних зразків, серед яких: зварні з'єднання різних видів, прокатні труби, зубчасті колеса, лопатки турбінні, лиття і ін.

Організація навчання

Навчання в НЦНК "ДП-Тест" проходить по мірі набору груп. Навчання проводиться за адресою: м. Київ, вул. Патріотів, 103 (3 поверх).  Заняття проводяться з 10:00 до 19:00 відповідно до 8-годинного робочого дня з перервами на каву та обідньою перервою. Навчальний центр має власну зону паркування, що знаходиться під охороною.

Послуги з навчання включають:

  • оформлення документів з навчання та сертифікації;
  • теоретичне та практичне навчання за заявленими методами та секторами (на обладнанні НЦ з урахуванням побажань замовника щодо специфіки навчання);
  • забезпечення кава-перерв;
  • користування бібліотекою довідникової та навчальної літератури НЦ та бібліотекою сучасних нормативних документів;
  • надання кандидатам методичних матеріалів та опорних конспектів лекцій з заявлених методів;
  • внутрішню перевірку знань кандидатів та консультації перед екзаменами;
  • видачу свідоцтв про завершення навчання (в разі виконання всіх умов).

Після закінчення навчання видається свідоцтво про успішне проходження курсу спеціальної підготовки, оформлене українською, англійською та, за бажанням, російською мовами (за умови виконання всіх умов навчання). Після чого випускники навчального центру направляються до центру сертифікації персоналу для подальшої сертифікації на відповідний кваліфікаційний рівень у відповідності до стандартами EN ISO 9712 та EN 4179.  Навчальний центр «ДП-Тест» надає супровід в оформленні документів на сертифікацію. Вимоги до кандидата на сертифікацію зазначені у відповідних стандартах.

НЦНК "ДП-Тест" пропонує співробітництво з питань підготовки спеціалістів з метою їх подальшої сертифікації  відповідно до стандартів EN ISO 9712 та EN 4179. Ми також пропонуємо сертифікацію через Сертифікаційний центр персоналу з неруйнівного контролю при Болгарському товаристві з дефектоскопії (з видачею сертифікату європейського зразка) у відповідності до EN 4179.

Запис на навчання

Для оформлення договору про навчання з подальшою сертифікацією на відповідний кваліфікаційний рівень необхідно заповнену заявку на навчання надіслати керівнику НЦНК на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальну інформацію про навчання Ви можете отримати за телефоном: +38 (050) 351-15-05.

Скарги та апеляції

Кожен фахівець, який проходить навчання у НЦНК «ДП-Тест», має право направити свої скарги або апеляції з приводу організації або якості навчання. У разі отримання скарги про порушення правил проведення підготовки до сертифікації фахівців з неруйнівного контролю керівник НЦНК проводить її детальний аналіз для виявлення і усунення її причин. Результати розгляду скарги та з'ясування причин протоколюються, висновок керівника направляється пред'явнику скарги. Якщо в результаті розгляду скарги виявлені недоліки у діяльності НЦНК, керівник НЦНК забезпечує організацію та проведення заходів щодо усунення виявлених недоліків.

 Галерея

Продивитись альбом